podzim-2012.jpg

IVNprofi

 
Módní ateliér IVN návrhářky Ivany Novotné-Jedlička vznikl v roce 1992 v Karlových Varech.
 
„Vždy se mi líbila móda, která odolává času, klást důraz na každý detail, prošití, dírku, knoflík..., osekat vše nepotřebné, přivést každý model k dokonalosti…“
 
Nejdůležitějším těžištěm ateliéru IVN je značka IVNprofi – profesní uniformy.
Našimi klienty jsou luxusní hotely, hotelové sítě, restaurační sítě, restaurace, kavárny, casina, business centrály, letecké a úklidové společnosti, reklamní a cestovní kanceláře, banky, ...všichni, kteří potřebují jednotné profesní uniformy. Všichni, kdo svým vzhledem dotváří image své firmy.
 

 

porada-2012.jpg

Pobočky IVNprofi se nyní otvírají na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

 
Opakovaně oblékáme na 300 klientů, některé z nich najdete v našich referencích.
 
95% materiálů, které Vám nabízíme na ušití Vašich hotelových uniforem jsme schopni držet na skladu, nebo zajistit jejich opakovanou výrobu pro neustálé doplňování a došívání pro nové zaměstnance.
 
Veškeré uniformy mají předpokládanou životnost 12 měsíců, ale na jednotlivé oděvy děláme zátěžové zkoušky a naprostá většina z nich, při správném zacházení a údržbě je schopna sloužit 14 až 18 měsíců.
 
Cenové relace jednotlivých modelů se zcela odvíjejí od použitého materiálu a složitosti zpracování. Proto jsme schopni uspokojit náročné klienty, i ty, kteří mají méně náročnou představu.
 
Podle Vámi vybraných modelů a materiálů, Vám obratem pošleme zpracovanou cenovou kalkulaci a dodavatelsko-odběratelské podmínky pro konkrétní kontrakt.
 
Uniformy pro hotely jsou pro mě výzvou, tady musím respektovat styl a atmosféru hotelu, záměry architekta…“
 
„Každý hotel, kavárna i bar má svoji nezaměnitelnou atmosféru! Tu se pokoušíme doplnit, podtrhnout, promítnout do profesního oděvu…“

  

novinky

1.12.16 Kariéra

Hledáme posilu pro pozici asistentky do módního ateliéru.

Požadavky

angličtina podmínkou

znalost práce s MS Office

samostatnost

kreativita

komunikativnost

spolehlivost

loajalita

Termín nástupu

dohodou

Místo pracoviště

Praha 1 - Staré Město

Nabízíme

velice zajímavou, kreativní a samostatnou práci v milém kolektivu

Životopisy posílejte na : ivka@ivn.cz

 

5.6.16 Tým IVN profi

Tým IVN profi “táhne za jeden provaz“. Podívejte se na výsledek našeho posledního focení.

 

 

 

3.2.16 Příprava nového katalogu

Aktuálně pro Vás připravujeme nový katalog profesního ošacení. Zatím se můžete podívat, jak probíhalo focení... Více fotek najdete na našem facebooku.

 

 

8.12.15 Katalog pracovních oděvů a uniforem IVN profi

Pracovní oděvy, profesní oděvy, profesní uniformy, firemní ošacení, praktické doplňky - to vše můžete najít v našem novém katalogu IVNprofi, který je určen pro hotelové a restaurační provozy nebo všude tam, kde je nezbytné jednotné ošacení pro Vaše zaměstnance. Pokud si přejete měsíční zasílání našich newsletters, stačí nám napsat na naše e-maily nebo zvolte v menu tlačítko "poptávka". Náš tým je Vám neustále k dispozici!